What are you looking for?

Standart Odalar

Tarihi yönleri ve yer altı zenginlikleri ile Ankara’nın ilçeleri arasında yer alan kızılcahamam bölgesinde yer alan Başak termal otel 2010 yılında kurulmuştur. Sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmeniz için özel aktivite alanları yer alan otelimizde bulunan standart oda seçenekleri ile doğanın eşsiz manzarası ve termal suyun cazibesini aynı anda yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Standart odalarımız kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği oda sınıfında yer almaktadır. Bir adet yatak odası ve banyosu bulunan standart odalar taleplere göre büyük ve küçük olarak rezervasyon yapılmaktadır. Tüm odalara termal su küvet alanında yer alan sarı çeşme ile verilmektedir. Yaz ve kış mevsimlerinde tercih edilen termal otelimizde fiyat farklılıkları olabilir. Yer altı zenginliklerinin en başında gelen termal sular sağlık konusunda da birçok alanda kullanılmaktadır.

STANDART ODA ÖZELLİKLERİ

Toplam 82 Adet Standart Oda Bulunmaktadır.

1 oda + 1 banyo yer almaktadır..

Zemin halı kaplı, (Allerjisi olanlar için 1 standart oda ve 1 suıt oda seramik zemin), Merkezi yerden ısıtma ve merkezi soğutma bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

Fitness Center (12 yaşından küçük çocukların girmesi uygun değildir), Masa Tenisi, Çocuk Oyun Odası (Elektronik oyun makineleri hariç)

Termal Havuzlar, Hamam, Sauna, Wireless (kablosuz internet)

Termal otel konusunda en gelişmiş sistemlere sahip başak termal tesislerinde zaman geçirebileceğiniz ; oyun salonları,spor salonları ve eğlence aktiviteleri yapmaktadır. Çoçuklarınızın zaman geçirebilmesi için özel oyun alanları bulunmaktadır. Galeri kısmından otel resimlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ücretli Aktiviteler
Masaj, Kese, Oyun Salonunda bulunan elektronik oyun makineleri. Özel Aile Banyoları, Çocuk Bakıcılığı,
Toplantı Salonları
Konferans Salonu : 300 Kişilik
Toplantı Salonu : 100 Kişilik
Toplantı Salonu 2 : 30 Kişilik
Teknik Ekipman : TV, Perde, Ses düzeni, Telsiz mikrofon , Kablolu mikrofon, Yaka mikrofonu, Projeksiyon makinası,Yazı tahtası
Ücretli Servisler
Tüm Şişeli İçecekler, Sıcak İçecekler, Taze Meyva Suları, Çamaşırhane, Telefon, Telefax, Fotokopi, Sağlık Hizmetleri, Bebek Bakıcılığı, Oda Servisi
Havuz,Hamam ve Sauna Özellikleri
Kapalı Termal Havuz Baylar : Termal Su (derinlik 140 cm)
Kapalı Termal Havuz Bayanlar : Termal Su (derinlik 140 cm)
Özel Aile Banyoları : 7 adet Ücretli ( 08.00 – 23:00)
Bayan Hamam ve Sauna
Bay Hamam ve Sauna
Açılış ve kapanış saatleri : 08.00 – 23.00
Önemli Not
İşletme, sezon içerisinde gelişebilecek ani koşullar nedenleri ile ( hava koşulları, misafir talepleri, misafir sayısı ve her türlü force major durum ) önceden bilgi vermeksizin yukarıdaki bilgilerde, değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.
Ulaşım
Ankara şehir merkezine 80 km uzaklıkta bulunan tesisimize özel aracınız ile istanbul yolu üzerinden gelebilirsiniz.

Ayrıca Ankara ve Kızılcahamam terminallerinde otobüs kalkmaktadır.

Adres : Namık Kemal Caddesi No: 39 Kızılcahamam / ANKARA

Kızılcahamam ilçesine ulaştıktan sonra yön tabelaları sayesinde otelimizi rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Google Maps üzerinden yerimizi görmek için İletişim kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

2 Yetişkin
1 Çoçuk
Oda 45m²

Müsaitlik

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Çerez Politikası